Поліція затримала продавців підробок Apple: за три місяці реалізували фальсифікату на 1,5 мільйон гривень

Поділитися:

У Львівській області кіберполіція затримала групу зловмисників, які у Інтернеті продавали підроблену техніку Apple. Вони створили понад 50 сайтів для збуту гаджетів, протягом трьох місяців 1500 осіб придбали підробок більше ніж на 1,5 мільйон гривень.

Про це повідомляється на сайті Національної поліції.

Товар для продажу фігуранти замовляли з Китаю. Для того, щоб він мав вигляд оригіналу, використовували новітню поліграфію, копії оригінальних упаковок, відтиски марки та унікальні ідентифікатори.

Силовики провели 17 обшуків за місцями мешкання та в автомобілях фігурантів у Львові, Києві та на Волині, а також у приміщенні магазину. За результатами вилучено ноутбуки, системні блоки, планшети, мобільні телефони, навушники та коробки до них, наклейки зі штрих-кодами, коробки до мобільних телефонів, банківські картки, стартові пакети, флеш-накопичувачі даних, наліпки з логотипом, наліпки з IMEI до мобільних телефонів, жорсткі диски, печатку магазину, приладдя для виготовлення коробок та пакування товару, інструкції до мобільних телефонів і транспортні засоби.

Читайте також:

• Україна серед 10 головних країн-“піратів” світу: біда із захистом авторських прав

• 29% підприємців у Запорізькій області вважають, що не зможуть повністю відновитися після карантину — опитування про вплив коронавірусу на бізнес

• У Європі найбільше використовують WhatsApp, в Україні – Zoom: рейтинг сервісів відеозв’язку