Rozetka знову продаватиме техніку Apple. Раніше власник маркетплейсу говорив, що Apple «не надходить офіційно в Україні»

Поділитися:

Найбільший в Україні маркетплейс Rozetka знову почав продавати продукцію Apple на своєму майданчику і видалив аналогічні пропозиції від продавців-партнерів. На це звернуло увагу видання Retailers.

Про це пише “НВ”.

У коментарі виданню засновник Rozetka Владислав Чечоткін відповів, що «тема тонка», але маркетплейс знову продає Apple. Видання зазначає, що на маркетплейсі продавцем iPhone, ноутбуків і планшетів Apple вказана тільки Rozetka.

У прес-службі офіційного дистриб’ютора Apple Асбіс-Україна виданню підтвердили, що Rozetka прийняла рішення продавати продукцію Apple од власним брендом.

Іншу продукцію Apple (навушники, комплектуючі та т. д.) На Rozetka можна знайти у продавців-партнерів, однак за такими оголошеннями техніки немає в наявності.

Відзначається, що Rozetka є в списку офіційних ресселеров на сайті дистриб’ютора, але відсутня в повному переліку магазинів, в яких можна купити товари Apple в Україні. Цю ситуацію в Асбіс-Україна виданню коментувати не стали.

Від продажу техніки Apple під своїм брендом Rozetka відмовилася в 2018 році . Тоді засновник компанії Владислав Чечоткін заявив, що причиною відмови є те, що техніка Apple «Не надходить офіційно в Україні».

Читайте також:

• У сфері роздрібної торгівлі показники купівель виходять на докризовий рівень — Приватбанк

• Українські підприємства можуть зобов’язати розкрити кінцевих власників до кінця року

• Скільки коштує перебудова “синього” АТБ в “чорне”. (Спойлер: більше 12 тисяч за квадратний метр)