СБУ розслідує ймовірну допомогу Росії з боку працівників «Мотор Січі»

Поділитися:

Служба безпеки України здійснює досудове розслідування у справі про можливу підготовку диверсії та державної зради на підприємстві «Мотор Січ» – про це пресслужба відомства повідомила на запит Радіо Свобода.

Про це пише “Радіо Свобода”.

Крім того, згідно з повідомленням СБУ, розслідування стосується ймовірного постачання продукції заводу представникам Росії.

Здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками злочинів, передбачених частинами 1 статті 14 статті, статті 113 та частини 1 статті 111 Кримінального кодексу України, а саме за фактом готування до вчинення диверсії – дій, спрямованих на зруйнування акціонерного товариства «Мотор Січ» як об’єкта, який має важливе народногосподарське та оборонне значення, а також надання представниками АТ «Мотор Січ» допомоги Російської Федерації в проведенні підривної діяльності проти України шляхом постачання продукції військового призначення та подвійного використання, – йдеться в документі.

Інших деталей СБУ не повідомляє, посилаючись на норми Кримінально-процесуального кодексу щодо недопустимості розголошення даних оперативно-розшукової діяльності та досудового розслідування.

Читайте також:

• АМКУ: розгляд справ про купівлю китайською компанією акцій «Мотор Січі» триває

• За 600 гривень та з паспортом: у Запоріжжі “Мотор Січ” проведе додаткові екскурсійні польоти на гелікоптері

• У Запоріжжі журналісти вийшли з протестом під міську раду: вимагали публічності від очільника міста Буряка