“Моторівська” фірма хоче зробити з дитячого табору на березі моря котеджне містечко

Поділитися:

Фірма, пов’язана з колишнім нардепом і директором заводу “Мотор Січ” В’ячеславом Богуслаєвим, збирається будувати апарт-готель під виглядом реконструкції дитячого табору в оздоровчий комплекс сімейного типу. На території планується нове будівництво, а майбутні апартаменти виставлені на продаж на сайті вже зараз.

Про це пише “Запорізький центр розслідувань”.

У реєстрі звітів по “Оцінці впливу на навколишнє середовище” (далі – звіт по ОВС) Мінприроди було опубліковано повідомлення про планову діяльності фірма “Екссан”. У ньому сказано, що фірма збирається реконструювати колишній дитячий оздоровчий табір “Бригантина” в оздоровчий комплекс сімейного типу. Табір розташований по вулиці Курортна, 23 у Приморську. Орендована “Екссаном” ділянка знаходиться в комунальній власності у Приморської об’єднаної територіальної громади. Кінцевим власником фірми значиться британський офшор “GEOFORD LLP”.

На місці також планується нове будівництво, яке перевищує площу реконструкції майже в два рази. Будівництво планують розгорнути на 6,6 тисяч кв.м., а реконструювати хочуть 3,5 тисячі кв.м.

Зараз на місці колишнього табору знаходиться 4 спальні корпуси, гуртожиток, їдальня, клуб, душові, господарський корпус і гаражі.

“Екссан” належить Сергію Георгійовичу Ратко, кінцевим бенефіціаром значиться британський офшор “GEOFORD LLP”. Цей же офшор є кінцевим бенефіціаром в багатьох компаніях “Моторівський групи”. Однією з них, ТОВ “Золота Айстра”, крім “GEOFORD LLP”, записана Олена Серафимівна Богуслаєва. Олена Богуслаєва є дружиною екс-нардепа та директора заводу “Мотор Січ” В’ячеслава Богуслаєва. Крім того, “Золота Айстра” зареєстрована за тією ж адресою, що і фірма-засновник “Екссан” – ТОВ “Гранум-Бізнес”.

Таким чином “Екссан” через офшорну компанію і однакову адресу, за якою записаний засновник, пов’язана з родиною В’ячеслава Богуслаєва.

Більш детально читайте за посиланням.

Читайте також:

Прихована імперія «Мотор Січі» та будиночок на Волзькій

• Новий «Золотий офіс» для Запоріжжя?

•  FM-радіочастоту в Запорізькій області отримала компанія “опоблоківця” та власника “нового золотого офісу”