У Запоріжжі фірма зі столом, стільцем і чайником поставить обленерго пального на 13 мільйонів

Поділитися:

ПАТ “Запоріжжяобленерго” за результатами тендеру 6 квітня уклало угоду з ТОВ “Лівайн торг” на поставку автомобільного пального загальною вартістю 13,47 млн грн., повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро“.

Про це пише “Наші гроші. Запоріжжя”.

Водночас, 8 квітня до угоди внесли зміни, якими зменшили вартість частини пального, внаслідок чого вартість угоди зменшилися до 13,06 млн грн. Відтак, замовлено 205830 літрів пального А-92 Energy по 26,04 грн/л (початкова ціна на все пальне А-92 Energy) та 124170 літрів по 22,98 грн/літр (зменшили ціну на цю частину пального додатковою угодою; 28200 літрів пального А-95 по 27,06 грн/літр та 11250 літрів по 24,00 грн/літр; 141000 літрів дизельного пального Energy по 27,06 грн/літр (ціну не знижували на дизельне пальне).

Все пальне має постачатися за скретч-картками через партнерські мережі АЗС: Авіас плюс, Укрнафта, ZNP, ANP. Водночас, надані зразки скретч-карток належить мережі АЗС “Авіас”. Згідно сайту цієї мережі АЗС, нині роздрібна ціна на АЗС безпосередньо в Запоріжжі становить 23 грн/літр за А-92 Energy, 24 грн/літр за А-95 та 24 грн/літр дизельного пального Energy, що значно дешевше початкових відпускних цін для обленерго.

ТОВ “Лівайн торг” входить до сфери впливу групи “Приват” Ігоря Коломойського, як і мережа АЗС “Авіас”. При цьому, понад 60% в ПАТ “Запоріжжяобленерго” належить державі. Ще близько 12% контролюється структурами з орбіти Костянтина Григоришина, 16% – Ігоря Суркіса і 7% Ігоря Коломойського.

Серед матеріально-технічної бази ТОВ “Лівайн торг” перерахувало стіл, стілець, камін, чайник, двері, якісь плакати, тощо.

Єдиним конкурентом переможця на нинішньому тендері виступило ТОВ “Барвінок-інвест”, яке також входить до сфери впливу Ігоря Коломойського.

На нинішньому тендері обидва учасника вказали контактні е-мейли саме на домені zp.znp.com.ua, на якому розміщена інформація про “Барвінок-інвест” та мережу АЗС ZNP.

Загалом “Барвінок-інвест” 96 рази зустрічалося на тендерах з “Лівайн торг”.

Минулого року таким же складом учасників розіграли тендер на поставку пального для “Запоріжжяобленерго”.

Загалом “Лівайн торг” отримало від “Запоріжжяобленерго” замовлень на 62,8 млн грн, а загалом по Україні на мільярди гривень.

Додана довідка на підтвердження наявності обладнання та матеріально-технічної бази

Читайте також:

• Після ухвалення “антикризових” змін до бюджету кожен українець “заборгував” 65 тисяч (інфографіка)

• За 3 місяці 2020 домашні СЕС у Києві заробили 717 тисяч гривень

• Колишній міністр пояснив, чому зниження зарплат держапарату “погана ідея” та назвав “ринкові” суми