“Запоріжжяобленерго” віддало фірмі візажистки підрядів на 90 мільйонів

Поділитися:

ПАТ “Запоріжжяобленерго” 11 вересня уклало угоду з ТОВ “Ес-Карго Дніпро” на проведення ремонту вартістю 1,71 млн грн., повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Про це пише “Наші гроші. Запоріжжя”.

Фірма має до кінця листопада цього року реконструювати опори ПЛ-0,4 кВ від підстанції КТП-31/605 у селі Лукашеве Запорізького району.

Дніпровське ТОВ “Ес-Карго Дніпро” зареєстроване у квітні 2018 року та належить Юлії Ленчиній. Згідно даних на її сторінці у соціальній мережі “Вконтакті”, вона щонайменше станом на січень 2017 року була візажисткою.

ТОВ “Ес-Карго Дніпро” за період свого існування отримало 53 підряди загальною вартістю 106,45 млн грн: усі без проведення конкурсних процедур. Більшу частину підрядів було отримано від ПАТ “Запоріжжяобленерго”, а саме 92 загальною вартістю 92,27 млн грн. Окрім цього, роботи фірмі замовляли також ПАТ “Вінницяобленерго”, вищезгадане ПАТ “Сумиобленерго”, а також ПрАТ “Підприємство з експлуатації електричних мереж “Центральна енергетична компанія”.

Згідно даних в анкеті на сайті з пошуку роботи, опублікованої у липні цього року, вочевидь, чоловік Юлії Ленчиної – Сергій Ленчин, з початку 2016 року працював на ТОВ “Електро ІМ”. Насправді ж він був першим засновником фірми, яку зареєстрували на початку 2017 року. ТОВ “Електро ІМ” фігурує у декількох справах (1, 2, 3, 4, 5, 6) про фіктивне підприємництво: фірму використовували в лянцюжку безтоварних операцій і фактично вона була фіктивною для безпідставного зменшення податків. Зокрема, в одній справі фігурує ПАТ “Сумиобленерго”, яке впродовж 2017 року уклало з ТОВ “Електро ІМ” 49 угод загальною вартістю 12,02 млн грн без проведення конкурсних процедур.

Читайте також: 

• На “безкоштовний” катер через Дніпро з бюджету виділили 161 тисячу (документ)

• Запоріжжя купило дніпровські тролейбуси за 39 мільйонів у невідомого продавця

• У Запоріжжі з’явиться картинг-центр: де та коли