У Запоріжжі юристи обговорять, як допомогти вразливим групам населення відновити платоспроможність

Поділитися:

30 січня у Запоріжжі Асоціація правників України проведе презентацію проекту «Надання консультацій громадянам вразливих груп населення із питань відновлення платоспроможності». 

Про це повідомляється у анонсі Асоціації правників України.

Як зазначають у Асоціації, у рамках проекту надаватимуть безкоштовні консультацій, щодо питаннь неплатоспроможності, підвищуватимуть обізнаності соціально вразливих категорій про процедури відновлення платоспроможності та реструктуризацію кредитної заборгованості фізичних осіб.

Крім того, у рамках проекту розширюватимуть залучення правників до безкоштовної правничої допомоги соціально вразливим верствам населення, готуватимуть пропозиції по вдосконаленню законодавства з питань неплатоспроможності фізичних осіб, передаватимуть напрацювань в рамках проекту представникам системи надання безоплатної правової допомоги та юридичним клінікам для врахування при консультуванні населення.

Захід відбудеться 13:30, 30 січня 2020 року за адресою: Готель «Театральний», вул. Троїцька 23,
Запоріжжя. Початок реєстрації о 13:00.

Прект реалізовуватиметься Асоціацією правників України за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку в рамках гранту, наданого Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору».