У Запоріжжі відбудеться форум «Цифрова економіка: МСБ на шляху до автоматизації»: програма заходу

Поділитися:

21 травня у виставковому центрі «Козак-Палац» розпочне роботу форум «Цифрова економіка: МСБ на шляху до автоматизації». Протягом дводенного форуму учасники запрошуються до участі в дискусіях, присвячених можливостям інноваційного розвитку, кібербезпеці, кращим практикам промислової автоматизації.

Також запланована нетворкінг-сесія зі спікерами, візити на підприємства регіону, де успішно працює автоматизоване виробництво.

Впровадження цифрової економіки відкриває нові перспективи для розвитку малого та середнього бізнесу. Адже запорізькі компанії можуть інтегруватися до міжнародних мереж доданої вартості, що деякі з них вже успішно реалізують. А це – шлях до зростання експорту та виробництва продукції з більшою доданою вартістю, – зазначають організатори.

У програмі форуму:

21 травня:

– можливості інноваційного розвитку МСБ;

– кібербезпека, захист комерційної інформації від зовнішніх втручань

– кращі практики промислової автоматизації МСБ

22 травня:

– «круглий стіл» на тему: «Створення кластеру «Інжиніринг. Автоматизація. Машинобудування» в Запорізькому регіоні»;

– візит учасників форуму на підприємство АТ «Мотор-Січ»

Нагадаємо, перший захід «Цифрова економіка: від індустріального до інформаційного суспільства» був організований Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя у минулому році. Нові технології, які пропонує науково-технічний прогрес з метою підвищення продуктивності праці, виходу на закордонні ринки, розвитку підприємства об’єднали більше 200 учасників.

Захід організовує Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя, заснований на базі Запорізької торгово-промислової палати за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

За додатковою інформацією звертайтеся за електронною адресою zaporizhzhia@bisc.org.ua або за телефоном+38 (061) 233-11-72, (050) 484-11-97. Реєстрація обовязкова на сайті: www.cci.zp.ua