У Запорізькій області податківець отримав штраф за хабарництво та злив інформації з профільної бази даних

Поділитися:

Мелітопольський міськрайонний суд вироком від 5 березня призначив 25 тис. грн штрафу і 3 роки посадових обмежень для колишнього оперуповноваженого податкової Владислава Грачова за злив інформації та отримання 15 тис. грн хабара.

Про це пише “Наші гроші. Запоріжжя”.

Згідно з матеріалами справи, старший оперуповноважений з особливо важливих справ третього оперативного відділу оперативного управління ГУ ДФС в Запорізькій області Владислав Грачовнаприкінці 2018 року в одному з мелітопольських кафе попрохав у невказаної особи передавати 5 тис. грн щомісячно за безперешкодну підприємницьку діяльність його дружини (яка саме не вказувалося). Також за цю суму він обіцяв надавати інформацію з системи “Податковий блок”.

Надалі оперуповноважений через свою дружину (яка не була обізнана про злочинні плани чоловіка) отримав 5 тис. грн, а потім самостійно ще 10 тис. грн – за не перешкоджання підприємницькій діяльності.

Окрім цього, на прохання цієї особи податківець роздруковував інформацію (не вказувалося яку) з системи “Податковий блок” про такі підприємства: ТОВ “Техсервіс”, ТОВ “Спецхолод”, ТОВ “МТК-Сталь” та через дружину згодом йому передав. Наступного разу він роздрукував інформацію про ТОВ “Дакорт”, ТОВ “Харківський завод підйомно-транспортного устаткування”, ПАТ “Алчевський металургійний комбінат”, ТОВ “Укрспецтехінвест”, ТОВ “Біогрант”, ТОВ “Лінксервіс”, АТ “Дніпроважмаш”, ПАТ “Запорізький металургійний комбінат “Запоріжсталь” і передав її особисто.

Читайте також:

• Союз коронавіруса та віруса корупції в Запоріжжі: “улюбленець” мерії може “нагріти” півмільйона за кілька поставок в лікарні

• У Запорізькій облраді з’явилася група “Єднання” міського голови Запоріжжя Буряка

• Бюджет Запоріжжя втрачає 14 мільйонів на рік через пільги для СЕС