Проект команди Гетьман медіаконсалтинг

У Зеленського пояснили навіщо той зустрічався з олігархами та бізнесменами

Поділитися:

Володимир Зеленський провів зустріч з представниками великого бізнесу, власниками та топ-менеджерами найбільших українських компаній і бізнес-груп. На нараді обговорювали питання допомоги з боку великого бізнесу під час проведення заходів щодо протидії поширенню Україною COVID-19.

Про це повідомляється на сайті президента.

Зокрема, йшлося про допомогу із закупівлею та постачанням великих партій тестів, необхідного медичного обладнання, захисних та дезінфекційних засобів.

Бізнес має бути соціально відповідальним у скрутних ситуаціях для держави. Українці мають почуватися захищеними, коли звертаються в державні лікарні. І я наполягаю, щоб ви допомогли зараз. В Україні нині немає критичної ситуації, і ми сподіваємося, що зможемо гідно вийти з цього періоду, зберігши здоров’я та життя українців, – зазначив Володимир Зеленський.

Зазначається, що бізнесмени погодилися з пропозиціями президента та пообіцяли надати всю необхідну допомогу.

Що було раніше:

Володимир Зеленський 16 березня зібрав олігархів та крупних бізнесменів в Офісі президента. Свідками їхнього публічно не анонсованого візиту на Банкову стала знімальна група програми «Схеми: корупція в деталях» (спільний проєкт Радіо Свобода та телеканалу «UA:Перший»).

Читайте також:

• Офіс президента хоче якнайскорішого голосування за ринок землі, тому що “інакше – дефолт”

• Рада призначила Ірину Венедиктову генпрокурором, до цього вона очолювала ДБР

• Рада ухвалила закон про ідтримку підприємців в умовах карантину: що ним передбачено

Тим часом в нашому telegram-каналі