Українські підрозділи Ubisoft активно працюють над Assassin’s Creed Valhalla

Поділитися:

Компанія Ubisoft опублікувала трейлер нової гри Assassin’s Creed Valhalla, на цей раз – про походи вікінгів в Середньовіччі, зокрема – про атаки на англійські королівства. Над проектом зараз працює «найбільша команда за всю історію бренду Assassin’s Creed в Україні».

Про це пише Ain.

Відомо, що в розробці Assassin’s Creed Valhalla брав активну участь український підрозділ Ubisoft: у компанії в країні два офіси, в Києві та Одесі.

На питання про те, за що конкретно відповідає український офіс в цьому проекті, в компанії відзначили, що за останні роки сильно змінився формат роботи:

Зараз, замість того, щоб фокусуватися на певних« фічах »ми працюємо в тісній зв’язці з колегами з Монреаля і інших офісів над різними аспектами гри, такими як, наприклад, движок, рендеринг, утиліти, геймдізайн, тестування і так далі. Деякі колеги приєдналися до проекту більше року тому, і команда досі продовжує зростати, – відзначили в українському представництві.

Орієнтовні дати релізу гри в студії поки повідомити не можуть, але відзначають, що «досі активно працюють над розробкою гри». Офіційно це – Holiday Season 2020 (тобто швидше за все, період між Днем подяки і Різдвом в США).

Гра буде з відкритим світом і вийде швидше за все до кінця 2020 року. Головним героєм стане глава клану вікінгів на ім’я Ейворі, причому грати можна буде як за чоловічого, так і за жіночого персонажа. Можна буде водити вікінгів в набіги на саксонські землі і брати фортеці. У грі обіцяють просунуті RPG-механіки.

Assassin’s Creed Valhalla вийде для PS4, Xbox One, ПК, Google Stadia, PS5, Xbox Series X. Перший геймплей з гри збирається показати Microsoft вже 7 травня, на демонстрації можливостей Xbox Series X.

Читайте також:

• В Україні з’явився сервіс з відгуками про співпрацю з блогерами та інфлюенсерами

• Половина компаній може перейти на віддалену роботу після карантину – опитування

• Можемо трансформувати «пасив» у «актив»: Міненергетики про ідею майнити криптовалюту на АЕС