Проект команди Гетьман медіаконсалтинг

Зеленський хоче щоб відомі лікарі оцінили медичну реформу

Поділитися:

Президент Володимир Зеленський повідомив, що збере колегію із видатних спеціалістів медицини, аби вони проаналізували медичну реформу. Лікарів не будуть обирати за конкурсом, тому що це надто довго – президент хоче, аби аналіз відбувся до кінця березня, бо з 1 квітня стартує друга частина медреформи. 

Про це з посиланням на трансляцію Офісу президента пише “Українська правда”.

Ми домовилися, що від президента України ми зараз зробимо колегію з видатними лікарями всієї країни. Починаючи не тільки з головних лікарів, це й фельдшери… Всі фахівці. Ми поставили таку задачу. Задача була поставлена вчора (18 лютого). На цьому тижня ми зберемо цю колегію. Я хочу, щоб вони дали нам всі висновки з приводу частини реформи, яка була, частини (реформи), яка буде в майбутньому, – сказав Зеленський.

За його словами це зроблять щоб “у майбутньому не було сюрпризів на у людей, ні у лікарів”.

“До колегії увійдуть дуже відомі лікарі, які просто хочуть побачити всю цю реформу, дати їй аналіз і сказати туди ми всі йдемо країною, чи не туди. Найближчим часом отримаємо групу фахівців, проаналізуємо і вже після аналізу вийдемо до суспільства і скажемо, що вцілому відбувається”, – зазначив Володимир Зеленський.

Читайте також:

• Нардеп та держкомпанія “Дія” тролили одне одного у фейсбуці. Потім благодійний фонд отримав гроші, а депутат нову аватарку: що сталося

• Укравтодор хоче підняти українські шляхи на 10-15 позицій в рейтингу The Global Competitiveness Report

• Мінекономіки очікує що реальна заробітна плата в україні зросте на 8-9% в 2020

Тим часом в нашому telegram-каналі