“Жму руку, обнімаю”: нардеп опублікував розмову нібито Путіна і Порошенка (відео)

Поділитися:

Нардеп Андрій Деркач та колишній прокурор Костянтин Кулик оприлюднилизаписи розмови людей із голосами схожими на голоси п’ятого президента України Петра Порошенка і президента Російської Федерації Володимира Путіна. 

Аудіозаписи вони оприлюднили під час пресконференції 9 липня, крім того, про записи нардеп розповів на своїй сторінці у фейсбуці.

За словами Деркача, розмова відбулася 30 квітня 2015 року. Через два місяці після трагедії в Дебальцеве.

Деркач стверджує, що отримав записи від журналістів-розслідувачів і наявну інформацію передасть у правоохоронні органи. Також він зазначив, що опублікував лише частину розмов.

Спочатку обидва президенти начебто обговорили можливість введення миротворців на окуповану територію Донбасу. У цій розмові Порошенко нібито розповідав Путіну, що західні партнери вважають цю ідею «російською приманкою». Та і взагалі, що введення миротворців «великого ентузіазму» у західних партнерів не викликає. У відповідь на це начебто Путін доручив обговорити це на зустрічі міністрів закордонних справ обох країн.

Після цього нібито Порошенко запропонував, щоб представники Росії, ОБСЄ та України напередодні засідань у Мінську збиралися та обговорювали порядок денний і виходили з цих перемовин з «конкретними результатами».

Далі Порошенко начебто привітав Путіна із прийдешнім Днем праці, після чого президенти нібито почали говорити про ордени та медалі, які планують роздавати. Наприкінці розмови людина з голосом Путіна запитала у Порошенка про ситуацію всередині країни і як він з цим справляється, а наостанок попрощалася: «Обіймаю. До побачення».

Читайте також:

• Суд зобов’язав журналістів спростувати матеріали про “Справу Свинарчуків”. Bihus.Info готує апеляцію на рішення

• Видавництво Vivat заявило про спроби тиску на свободу слова й друку з боку Медведчука: той хоче у суді заборонити книгу про Стуса

• «Слідство.Інфо» знайшло у Шарія віллу в Іспанії за мільйон євро (сам блогер говорить, що вона коштувала 3 мільйони)