Журналісти повідомляють, що запорізький екоінспектор заробляє на навколишньому середовищі

Поділитися:

Видання “Факти Запоріжжя” повідомляє, що начальник відділу – старший державний інспектор з охорони навколишнього середовища Запорізької області Державної екоінспекції Олександр Деревинський може бути причетним до декількох незаконних схем пов’язаних з виловом риби та вирубкою лісу.

Так, “Факти Запоріжжя” з’ясували, що мешкає Олександр Деревинський в с. Біленьке Запорізького району Запорізької області, яке розташоване на березі Каховського водосховища.

Має три земельних ділянки, загальною площею 65 405 метрів квадратних, двоповерховий житловий будинок (площа – 110 метрів квадратних), три автомобілі, два з яких іноземного виробництва. Mazda 6 – універсал, вартістю більш як 10 000 доларів США. Його авто є найдорожчим серед автопарку працівників регіональної Держекоінспекції, – пишуть журналісти.

Друге авто, яким володіє дружина посадовця, Kia Sportage вартістю 6500 доларів США придбане минулого року. За минулий рік родина Деревинських задекларувала дохід у розмірі 390 915 гривень.

Журналісти “Факти Запоріжжя” з посилання на власні інсайдерські джерела, повідомляють, що Деревинський має власні рибацькі артілі, які під час нересту можуть займатися незаконним виловом риби. За інформацією видання, чиновник опинявся в полі зору профільних контролюючих органів, але уникав санкцій, бо начебто має впливових друзів серед правоохоронців “майже всіх відомств області”.

Також джерела видання стверджують, що посадовець може бути причетним до незаконної вирубки дерев у Запорізькій області. “Інсайдер стверджує, що підпорядковані Олександру Деревинському лісові браконьєри здійснюють свій промисел на території Запорізького, Вільнянського та Василівського району Запорізької області”, – йдеться у публікації “Факти Запоріжжя”.

Крім того, журналісти встановили, що сестра Деревинського займає керівну посаду в Запорізькій ОДА. На думку “Фактів”, це може допомагати чиновнику уникати покарання за свої порушення.

Повний текст публікації доступний за посиланням.

Читайте також:

• Запорізькі депутати закликали виконавчу владу розпочати діалог з вітчизняним бізнесом та разом шукати шляхи подолання кризи

• Голова СБУ Баканов вважає, що “зелена” енергетика загрожує енергобезпеці України

• Запорізькі мости планують повністю добудувати за 2 роки