5 перспективних українських YouTube-каналів, на які варто підписатися вже сьогодні

Поділитися:

Наприкінці березня 2021 року український офіс Google опублікував звіт по українському сегменту YouTube. Виявилося, що українці проводять за переглядом відео в ютубі, в середньому, 55 хвилин на день. Також стрімко розвивається і україномовний сегмент відеохостингу: кількість українських каналів зі 100 тисячами підписників і більше зросла на 35%, а каналів з 1 мільйоном підписників і більше — на 45%.

Зміни в українському ютубі справді помітні неозброєним оком. Хоч у вітчизняних трендах і досі можна зустріти дивних персонажів типу Моргенштерна чи Інстасамки, там уже вдосталь і українських кріейторів. “Гетьман” розповідає про 5 невеликих, але перспективних українських ютуб-канали. На них варто підписатися уже зараз!


Естетично-подорожувальне Freakdays Travel

721 підписник

Freakdays Travel — це ютуб-канал українського бренду одягу Freak Days. Сьогодні на каналі зібрано майже 30 атмосферних відео. На Freakdays Travel немає реклами продукції однойменного магазину, у своїх роликах автори показують дивовижні куточки України. 


Дизайнерське Іра Лисюк

3,6 тисячі підписників

Ірина Лисюк — українська дизайнерка інтер’єрів. На своєму ютуб-каналі вона розповідає про ремонт житла та ділиться порадами щодо оформлення свого помешкання. Зокрема з роликів Ірини можна дізнатися, як обрати стильні та практичні світильники на кухню, яким має бути килим у сучасному інтер’єрі та яким має бути ідеальне планування квартири.


Фінансове — “Май Мані”

330 підписників

“Май Мані” — зовсім молодий, але перспективний проект! Як зазначають автори каналу, “Май Мані” — youtube-канал про особисті фінанси. Він має відповісти українцям на найактуальніші питання: як заробити, як заощадити, де взяти гроші на свій на бізнес, куди інвестувати, якщо ти не мільярдер чи мільйонер? Уже сьогодні глядачі “Май Мані” можуть дізнатися скільки та як заробляють українські інстаграм-блогери та кому належать найбільші “швидкогроші” країни та багато іншого!


Політичне — “Один воїн”

2,3 тисячі підписників

Ютуб-канал “Один-воїн” заснував український журналіст Ален Бобров. У своїх відео Ален ділиться власними думками щодо головних подій в україні та світі, розповідає про цікавих “персонажів” з української політики. Відео на каналі “Один воїн” виходять у двох рубриках двічі на тиждень.


Історичне — “Шаблюк”

6,5 тисяч підписників

Автор каналу простою мовою розповідає про історичне фехтування та зброю. З відео “Шаблюка” можна дізнатися хто такі аніме-козаки, чи реалістично б’ється Відьмак та наскільки крута катана. Кожне відео “приправлене” чудовим гумором та авторськими візуалізаціями, тож будуть цікаві навіть людям, далеким від історичного фехтування!