Facebook Live, YouTube та аналіз контенту: тренди у комунікаціях з аудиторією у соціальних мережах 2019 року

Поділитися:

Експертка International Media Solutions Кейт Хед поділилася порадами комунікації з аудиторією у соціальних медіа з урахуванням трендів 2019 ріку.

Про це повідомляє запорізька компанія MLS group.

Так, у 2019 році у соціальних мережа варто дотримувати наступних порад:

▪ Пам’ятайте про конкуренцію. Сьогоді у мережі вона зашкалює, тому важливо правильно підійти до підбору ключових слів та короткого опису. Це стосується усього, вашої компанії, продукції, події. Інформація має відрізнятися від конкурентів та бути максимально лаконічною.

▪ Facebook Live – відносно новий інструмент, який дає змогу контактувати з підписниками в режимі реального часу за допомогою відеотрансляції. До того ж, відеозапис залишається доступним і для тих, хто не встиг подивитися запис в режимі трансляції.

▪ Аналізуйте свій контент. Соціальні мережі сьогодні дають доступ до статистичної інформації: охоплення, кількість вподобань, репостів, коментарів. Проаналізуйте, яка з публікацій набрала найменшу кількість цих показників та поміркуйте, що саме не сподобалось вашій аудиторії. Можливо, потрібно по-новому підійти до написання текстів? Або ваша візуалізація вже застаріла?

▪ Відео контент продовжує набирати популярність, саме тому важливо пам’ятати –перші секунди вашого відео є найважливішими. Приділіть особливу увагу першим двом фразам, які почує ваш глядач.

▪ Досі думаєте, чи потрібен YouTube канал вашій компанії? Так, потрібен! YouTube буде зростати, саме так вважають експерти. Перегляд відео наразі застосовують не лише для розваг, а й для навчання та пошуку необхідної інформації.

▪ Оптимізація контенту для мобільних версій. Все більше людей отримує інформацію за допомогою смартфонів, подбайте щоб вашій аудиторії було комфортно сприймати контент.

Порада від #mls_team: будьте динамічними, постійно змінюйте формат та підходи до соціальних мереж. Шукайте нове бачення, нову подачу та нові підходи до своєї аудиторії.

Читайте також:

• Як виглядає український користувач Telegram