Абсолютний рекорд: “антиколомойський” законопроект зібрав більше 16 тисяч правок

Поділитися:

“Антиколомойський” закон до другого читання зібрав більше 16 тисяч правок. Це, поки, найбільша кількість правок до законопроекту в історії українського парламенту.

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив нардепа “Голосу” члена комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк.

І так, після 22.00 потенціал по поправкам зник і більше їх не надходило. Тому…. фінальна цифра і абсолютний рекорд українського Парламенту отримує закон про банки і 16000+ правок до нього!!!! Орієнтовна точна цифра 16 335, але поки секретаріат працює над зведенням. Якщо у нас видається за це якийсь подарунок від книги рекордів України, то прошу всіх причетних туди звернутися))), – йдеться у повідомленні.

Для розуміння, трішки екскурс в історію:

1) 5700 правок надійшло до проекту Конституції
2) 4400 правок було у Проекті Виборчого кодексу, теж тоді Андрій Парубій справедливо назвав його «найдовшим законопроектом в історії українського парламенту»
3) Ринок землі… 4000 правок.
4) 3400 правок зайшло в законопроект процесуальних кодексів.
5) 2500 правок було закинуті в «Купуй у олігархів» (офіційна назва «купуй українське»)
6) І останній по рейтингу правок, мовний закон, отримав лише 2000 правок.

Тобто, наш законопроект 2571-д практично переміг всі ці законопроекти зі своїми правками складені разом…

“Знайшов в стенограмі того далекого засідання, коли розглядали Конституцію:«…такої кількості правок не подавалось і навряд чи буде коли подано до будь-якого іншого законопроекту» .. наївні люди були, challenge accepted )))”, – зазначив депутат.

Що було раніше:

30 березня на третьому позачерговому засіданні Верховної Ради депутати підтримали “антиколомойський” закон у першому читанні. За відповідне рішення проголосували 267 народних депутатів.

Законопроєкт передбачає, що власники і колишні власники банків, не можуть претендувати на поверення своїх активів, компенсація може бути видана лише у грошовому еквіваленті. При цьому визнання незаконним рішення про виведення банку з ринку не може бути підставою для його скасування..