Американська Abstract купила український стартап Flawless App

Поділитися:

Американська дизайн-компанія Abstract купила український стартап Flawless App. Сума угоди не розкривається. У 2018 році Flawless App пройшов в акселератор Techstars при оцінці в 2 мільйона доларів.

Про це пише AIN.UA з посиланням на співзасновницю проекту Лізу Дзюбу.

Ключовий продукт Flawless App – інструмент для порівняння дизайну з реальним мобільним додатком під час розробки, заснований Ахмедом Сулейманом і Лізою Дзюбою в 2015 році. Його використовують розробники з Uber, Basecamp, Disney, eBay, Nike, Qiwi, Spotify та інших компаній. Проект отримував ангельські інвестиції від Олександра Косована і пройшов в Techstars.

Зараз в команді Flawless App 5 осіб. Вони приєднаються до колективу Abstract, який працює повністю віддалено.

Abstract розвиває систему контролю версій спеціально для дизайнерів. З її допомогою можна вести спільну роботу над файлами, стежити за ходом роботи і організувати дизайн-процес. Видання TechCrunch називає Abstract аналогом Git для дизайнерів. Компанія, заснована в 2015 році, вже залучила 54 мільйона доларів фінансування.

Український Flawless App стане opensource-проектом – розробники відкриють вихідний код і опублікують детальну документацію програми.

Також український стартап створив ряд ком’юніті-проектів: блог про мобільну розробку Flawless iOS, добірку Awesome Design Tools і розсилку Design Tools Weekly. Їх продовжать розвивати за підтримки Abstract.

Читайте також:

• В Україні за січень ринок електрокарів зріс на 37%

• В Україні за січень ринок електрокарів зріс на 37%

• Нафтогаз знову позиватиметься проти Газпрому до Стокгольмського арбітражу та Антимонопольного комітету ЄС