Американський мільярдер Алекс Ровт подав до суду на депутата Олександра Дубінського та «1+1»

Поділитися:

19 березня, колишній голова Закарпатської області Геннадій Москаль опублікував фото повістки до суду Південного округу штату Нью-Йорк. Заявники — американський мільярдер Олександр Ровт і його компанія IBE Trade Corporation. Відповідачі — нардеп від «Слуги народу» Олександр Дубінський і компанія «Студія 1+1».

Про це йдеться у публікації видання “Бабель”.

29 січня Національне антикорупційне бюро затримало трьох осіб. Вони, на думку слідства, пропонували голові Фонду держмайна Дмитру Сенниченку 5 мільйонів доларів за призначення на посаду голови Одеського припортового заводу (ОПЗ) «своєї людини». Імен підозрюваних детективи не назвали. Розслідування почали за заявою Сенниченка.

Наступного дня, 30 січня, депутат від «Слуги народу», колишній співробітник «1+1» Дубінський на своїй сторінці у фейсбуці написав, що це люди Ровта пропонували хабар Сенниченку.

Ровт подав позов в американський суд проти Дубінського та «1+1», звинувативши їх у поширенні неправдивої інформації. З аналогічними позовами бізнесмен також звернувся до Соломʼянського і Подільського судів Києва, але там поки не призначені навіть підготовчі засідання, розповідає Москаль.

Структури бізнесмена Ігоря Коломойського та Олександра Ровта багато років конкурують за ОПЗ. Остання сутичка мільярдерів навколо заводу сталася відразу після заяви Дубінського — 30 січня ОПЗ оголосив конкурс з відбору компанії-постачальника газу для заводу. Заявки подали вісім компаній, зокрема IBE Trade Corporation Ровта і «Укрнафтобуріння» Ігоря Коломойського і бізнесмена Віталія Хомутинніка.

Читайте також:

• Дефолт як “легка відповідь на складні питання” призведе до песимістичного сценарію – Гончарук

• Один з олігархів про “кураторство” над областями: Найбільше вразила безпорадність державної влади

• Рябошапка назвав “юридичним трешем” проєкт підозри щодо Порошенка, який йому пропонували підписати