Рябошапка назвав “юридичним трешем” проєкт підозри щодо Порошенка, який йому пропонували підписати

Поділитися:

Руслан Рябошапка, який донедавна був Генпрокурором, заявив, що проєкт підозри щодо 5-го президента Петра Порошенка, який йому пропонували підписати був “юридичним трешем”. За словами Рябошапки, те, в чому звинувачували п’ятого президента, не мало під собою достатніх підстав, не було ніяких доказів, які би підтверджували ці дії.

Про це Рябошапка сказав у інтерв’ю Олесі Бацман, пише “Українська правда”.

Те, що було запропоновано підписати, – це, насправді, юридичний “треш”, який не витримує критики. По-перше, документ був необгрунтованим. По-друге, він був незаконним. Те, в чому звинувачували п’ятого президента, не мало під собою достатніх підстав, не було ніяких доказів, які би підтверджували ці дії. Юридична кваліфікація теж була фантастична … У цих діях не можна було звинуватити президента в той час, – сказав Рябошапка.

Колишній генпрокурор говорить, що, якби він підписав цей документ, то і сам би міг стати фігурантом кримінального провадження у майбутньому.

Рябошапка сказав, що тест підозри складали у ДБР, коли в.о директора там була Ірина Венедіктова, яка тиждень тому замінила Рябошапку на посту генпрокурора, тож Венедіктова тапер сама може підписати текст підозри, яке під її керівництвом готували у ДБР.

Читайте також:

• В Україні продовжили карантин до 24 квітня та запровадили надзвичайну ситуацію

• У Запоріжжі депутати запропонували створити резервний фонд для лікарень, можуть виділити 3 мільйони

• За час карантину на 250% зросли продажі фітнес-товарів та на 40% – продажі книг, – засновник Rozetka Владислав Чечоткін