Аваков звільнив очільника запорізької поліції через незадовільну роботу

Поділитися:

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вирішив звільнити керівників поліції у Львівській, Житомирській, Закарпатській і Запорізькій областях через неналежну організацію роботи поліції на місцях.

Про це пише “Українська правда”.

Я вважаю, що повинна бути відповідальність, і ці керівники повинні знайти іншу роботу, – сказав Аваков.

На розширеному засіданні колегії 23 серпня він заслухав главу Нацполіції Сергія Князєва, який вказав на низку недоліків у поліції. Зокрема, на те, що кожне десяте вбивство залишається нерозкритим, у деяких областях відзначається дуже високий рівень злочинів, пов’язаних з викраденням автомобілів, а керівний склад поліції вимагає і отримує хабарі.

За його словами, з початку року спіймали на хабарництві і повідомили про підозру 69 співробітникам, кожен п’ятий з яких – керівник.

Вислухавши звіт Князєва, Аваков попросив його уточнити, в яких конкретно областях робота поліції організована неналежним чином.

Глава Нацполіціі повідомив, що у нього є “істотні зауваження до керівників Львівської, Закарпатської, Запорізької та Житомирської областей” і що він “готовий прийняти кадрові рішення по цим керівникам”.

Аваков після цього зазначив, що до кінця дня п’ятниці чекає відповідних подань від Князєва і кадрових пропозицій.

Читайте також:

• Буряк призначив голову Дніпровського району та анонсував кадрові зміни у керівництві міста

• Зеленський приїде на Запорізьку АЕС представляти нового керівника – ЗМІ

• Тендер на добудову мостів у Запоріжжі можуть оголосити уже у 2019