Банки ще 3 місяці зможуть не розкривати усі дані про послуги

Поділитися:

Вимоги до банків що передбачали розкриття усіє інформації про фінпослуги, зокрема на сайтах та у рекламі, запрацюють з 2 червня 2020 року. За попереднім рішенням вимоги до вебсайтів мали вступити в дію з 2 березня 2020 року.

Про це повідомляється на сайті НБУ.

Упродовж лютого-травня 2020 року Національний банк разом із банками проведуть спільну роботу та відпрацюють вимоги, аби з червня споживачі могли легко отримувати від фінансових установ вичерпну, прозору та зрозумілу інформацію про банківські послуги, – йдеться у повідомленні.

Головна зміна, яка має відбутися на вебсайтах та рекламі банків, – має з’явитися достовірна, правдива, актуальна та достатня за обсягом інформація про послуги, їхню повну вартість для споживача, умови отримання та ризики. У НБУ зазначають, що це дасть змогу споживачеві приймати справді зважені фінансові рішення.

Профільний підрозділ Національного банку – Управління захисту споживачів фінансових послуг – з 2 червня 2020 року почне здійснювати щоденний моніторинг вебсайтів і реклами банків та контролювати дотримання вимог до розкриття інформації.

Читайте також:

• В Україні ініціюватимуть продовження блокування російських соцмереж та медіа

• Фейсбук заблокував мережу антиукраїнських акаунтів що вели спецслужби РФ

• “Досить боятися – це наші гроші” – запорізькі таксисти планують автопробіг через низькі тарифи на послуги