Бюджет Запоріжжя на 2020 буде меншим на 1,1 мільярд від цьогорічного

Поділитися:

Бюджет Запоріжжя на 2020 рік за прогнозами буде на рівні 7 мільярдів 847 мільйонів гривень, за прогнозом це на 1, 1 мільярда менше ніж в 2019 році. Міський голова Володимир Буряк зазначив, що документ вже підготовлений, але деякі зміни ще можуть бути внесені.

Про це йшлося на презентації проекту бюджету у Запорізькій міськраді, пише “Заноза”.

Бюджет формували з урахуванням результатів громадського опитування. Більшість опитаних заявили, що найбільші проблеми з благоустоєм – бракує якісних доріг, скверів та тротуарів.

Незважаючи на те, що бюджет буде на мільярд менше, ніж в минулому році, чиновники не зменшили фінансування жодної з соціальних програм.

Також, через недостатні надходження з деожбюджету, місто буде додатково за свій рахунок фінансувати медицину, зарплати працівникам шкіл (крім педагогів).

Для Запоріжжя збільшиться обсяг реверсної дотації до держбюджету, після чого її розподілять між іншими регіонами. У 2020 році вона запланована на рівні 477 мільйонів. Це на 103 мільйони більше, ніж минулого року.

Бюджет на наступний рік дефіцитний – на рівні 500 млн.

Володимир Буряк зазначив, що керівництво міста сподівається на перевиконання дохідної частини, але це залежить від заробітку городян, адже більшу частину надходжень – це податок на дохід – повідомляє прес-служба мерії.

Читайте також:

• Бюджет Запорізької області на 2020 рік: які цифри варто знати

• Запорізька область на 18 місці у рейтингу соціально-економічного розвитку регіонів

• За місяць до нового року запорізький аеропорт уже перевіз 393 тисячі пасажирів