Чиновник Запорізької міськради допоміг вкрасти частину міського водогону – прокуратура

Поділитися:

Чиновник Запорізької міської ради допоміг зловмисникам вкрасти 30 тон труби запорізького водогону. Під час обшуків у нього серед іншого виявили 21 грам марихуани.

Про це повідомляє прокуратура запорізької області.

Установлено, що два мешканці Запоріжжя, у грудні 2018 року, разом з групою інших людей, викрали частину магістрального трубопроводу зрошувальної системи. Для цього зловмисники використали екскаватор та іншу техніку. Загалом підозрювані викопали труб загальною протяжністю 315 метрів на 1,7 мільйона гривень.

Крім цього, наприкінці січня 2019 року, за аналогічною схемою вкрали трубу міського водогону Запоріжжі, загальною масою 30 тон, на загальну суму більше 380 тисяч гривень.

Цей злочин зловмисники здійснили за участі працівника одного зі структурних підрозділів Запорізької міської рад. Він надав підозрюваним фото документів на основі яких були зроблені підробні дозволи на проведення земельних робіт.

За результатами проведених обшуків у держслужбовця було вилучено 21 грам марихуани.

Згідно з санкцією указаних статей Кримінального кодексу зловмисникам може бути призначено покарання у вигляді позбавлення волі до 12 років з конфіскацією майна.

Читайте також:

• “Запоріжелектротранс” купить 2 вживані трамваї з Чехії, замість 12

• На освітлення стежки на Хортиці витратили 230 тисяч гривень

АМКУ порушив справу проти «Запоріжгазу» та ще 17 облгазів Фірташа