ДБР зробило відео про вручення підозри Порошенку та використало там кадри з “ЧистоNews”, виробництва “95 Кварталу”

Поділитися:

ДБР зробило відео про вручення підозри Петру Порошенку. У ролику перераховують усі “неявки” попереднього президента на допит – для ілюстрації використано фрагенти новин різних каналів, серед яких і “ЧистоNews”, виробництва “95 Кварталу”.

Відповідний ролик опубліковано на сайті Держбюро розслідувань.

Слідством встановлено, що народний депутат, який перебував у статусі п’ятого Президента України, схилив військову службову особу – Голову Служби зовнішньої розвідки України до вчинення злочину, а саме перевищення ним влади та службових повноважень, тобто умисного вчинення дій, які явно виходять за межі наданих йому прав та повноважень, вчиненого в умовах особливого періоду, шляхом видання явно злочинного наказу (ч. 4 ст. 27, ч. 4 ст. 41, ч. 4 ст. 426-1 Кримінального кодексу України), – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що слідчі ДБР вирішують питання щодо обрання відносно підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Читайте також:

• “Довгих вам сосисок”: Монобанк запустить нов гру у своєму додатку – можна виграти iPhone11

• Як англійські футболісти перестали «жебракувати» за 20 фунтів на тиждень, або Футбольний страйк, який не відбувся

• Якщо в Україні до 2030 року ВВП виросте в 7 разів, то базовий дохід на особу може складати 2,7 тисяч доларів – директор економічних програм Ukrainian Institute for the Future