Дім нового голови Запорізької області на Великому лугу мав бути “оздоровчим корпусом”

Поділитися:

Галина Туринок, дружина нового голови Запорізької області, володіє ділянкою площею 0,29 га на території колишнього табору «Маяк» на Великому лузі. Земля знаходиться в оренді, договір укладено в грудні 2012 року на 19 років, з правом продовження. Майно відображено в декларації Віталія Туринка.

Про це пише “Запорізький центр розслідувань”

Ділянка кад.номер 2310100000: 04: 042: 0600 має «рекреаційне» цільове призначення – для розміщення оздоровчого комплексу.

Але фактично на ділянці розташований приватний будинок сім’ї голови ОДА. У його декларації відображено інформацію про житловий будинок на 738 кв. м., який оформлений на дружину Галину за місяць до отримання в оренду ділянки.

У 2012 році Галина Туринок як ФОП подала позов на ПП «Діапазон» іншого запорізького підприємця Олега Лукомського. Приводом для позову стало те, що Туринок і «Діапазон», інвестували в реконструкцію оздоровчого комплексу на цій землі 150 тисяч з боку Туринок і 50 тисяч з боку Луковського. Будівництво відбувалося у 2008-2011 роках. ПП «Діапазон» не вклала свою частку, в зв’язку з чим Туринок звернулася до суду, вимагаючи визнати за нею право власності на всю будівлю. «Діапазон» погодилося з позовними вимогами в повному обсязі, пославшись на свою фінансову неспроможність, і суд визнав право власності за Галиною Туринок. Так було зроблено для того, щоб з земель рекреації вивести землю навколо будинку під приватну забудову.

Аналогічна тяжба є по сусідній ділянці, де вже відповідачем є та сама Туринок, а позивачем – відомий запорізький бізнесмен Олег Серовский. Там відбувалася така ж історія, через недофінансування Туринок реконструкції іншого оздоровчого комплексу, і визнання права власності на цей комплекс за Серовский, зазначають журналісти.

Читайте також:

• Пояснить значення слів “порядність і чесність”: В Запоріжжі представили нового голову обласної державної адміністрації (ВІДЕО)

• Новий очільник Запорізької області отримав карт-бланш на формування команди

• Запорізька ОДА стурбована підготовкою Енергодару до опалювального періоду