Дніпро розвиватиме стартапи разом з Ізраїлем

Поділитися:

15 грудня під час проведення Українсько-Ізраїльського інноваційного саміту між Дніпром та ізраїльським містом Нетанією був підписаний меморандум з метою прискорення зростання спільних стартапів.

Мер Дніпра, Борис Філатов підкреслив важливість документу та наголосив на перспективах співпраці міст:

Ми раді підписати цей документ першими, адже Дніпро – місто талановитих людей, осередок бізнесу та інновацій. Для нас важливо наповнити меморандум практичним змістом та діями. Ми готові починати працювати вже наступного дня. 

Альона Новгородська, організаторка саміту та голова агенції «Глобальна Ізраїльська ініціатива», зазначила, що протягом декількох років її команда активно розробляла спільну програму Україна-Ізраїль та готова до реалізації всіх ініціатив. 

З ізраїльської сторони, виступила керівниця департаменту розвитку бізнесу Нетанії, Ірена Лівшиц: 

Справді ми вперше створюємо спільну екосистему, яка спрямована на просування компаній, стартапів та спільного бізнесу, в результаті якого ми очікуємо, що наші взаємовідносини будуть розвиватися.

Як зазначають організатори заходу, така подія дуже важлива з точки зору розвитку муніципалітетів. Адже, в рамках цієї програми планується створити велику кількість івентів та виводити підприємства країн на новий рівень. Зараз ініціатива отримала підтримку від президентського університету, який в майбутньому буде долучатися до роботи.