Шерифи, “квоти на гидоту” та прибрати “губернаторі”: схоже, один з лідерів “партії Мерів” показав з чим політсила йтиме на вибори

Поділитися:

Міський голова Дніпра Борис Філатов, якого вважають неформальним лідером новоствореної партії “Пропозиція” (у ЗМІ її називали “партія мерів”) запропонував на своїй сторінці у фейсбуці декілька тез щоб “подумати на робочому тижні”. Скоріше за все, це програмні позиції “Пропозиції”.

Зокрема Філатов пропонує “подумати” про інститут виборних мирових суддів поліцію громадського порядку, що підкоряється “мерам”, бо “у всьому світі п’яних хуліганів і дебоширів ловлять місцеві шерифи” та екологічний контроль на місцях бо “в Києві розподіляють квоти на гидоту якою ми дихаємо”.

Ще, на думку голови Дніпра, органи місцевого самоврядування мають приймати рішення щодо перейменування а пам’ятників залиште нам та грального бізнесу, а “губернаторів”, взагалі треба прибрати, бо “більшість з них «парашутисти» і кретини”.

Центральна влада повинна займатися економікою, держбезпеки, армією, реформами і зовнішньою політикою. Досить лізти до нас в кишеню і душу. Ми самі знаємо, як нам краще облаштовувати життя на місцях, – резюмує Борис Філатов.

Читайте також:

• “Недоторканний”: Зеленського не змогли оштрафувати за каву в кав’ярні

• Після розслідування «Гетьмана» влада Запоріжжя «організовувує» ветеранів для підписання «мерської» петиції, – депутат міськради

• Заяву до ДБР на Порошенка за Томос направили “прихожани Української православної церкви Київського патріархату”