До “антиколомойського” закону уже пропонують 5 тисяч правок, є три сценарії їх розгляду – Арахамія

Поділитися:

До “антиколомойського” закону, прийнятого у першому читанні 30 березня, запропонували більше 5 тисяч правок. Цю ситуацію можна вирішити трьома шляхами – домовлятися з авторами, голосувати швидко чи повноцінно розглядати усі правки “три, п’ять, десять ночей”.

Про це сказав голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія в ефірі програми «Свобода слова з Савіком Шустером» на каналі «Україна», пише “Слово і діло”.

Законопроект передбачає, що власники і колишні власники банків, не можуть претендувати на поверення своїх активів, компенсація може бути видана лише у грошовому еквіваленті. При цьому визнання незаконним рішення про виведення банку з ринку не може бути підставою для його скасування.

Є три варіанти, як можна цю ситуацію вирішувати. Перший сценарій – домовлятися з авторами поправок, щоб вони їх відкликали. Але я думаю, що це малоймовірно. Інший сценарій – проходити їх швидко, виносити в Раду тільки таблицю, прийняту комітетом, але не розглядати (всі представлені, – ред.) правки в залі. Як зараз кажуть юристи, така регламентна норма є, це стаття 119. Третя стратегія – це сидіти вночі, три, п’ять, десять ночей сидіти та проходити правки в такому режимі, як ми проходили по землі, – сказав парламентарій.

“Антиколомойський” закон разом з законом про ринок землі є вимогою МВФ для надання Україні чергового траншу, без цього запозичення країні може загрожувати дефолт.

Читайте також:

• Компанія, в інтересах якої Єрмак, начебто, нищів міжнародний бізнес в Одесі, спростовує свою причетність до ситуації

• Україна припинила приховані плани Росії в ООН: хотіли позбутися санкцій

• “В залежності від сценарію карантин може тривати від кількох до 8 місцяців”, – колишній міністр