До місцевих виборів “Слуга народу” вирішила змінити гасло “Зробимо їх разом”

Поділитися:

Партія “Слуга народу” на місцевих виборах вирішила змінити гасло “Зробимо їх разом”, під з яким у 2019 році Володимир Зеленський не тільки сам став президентом, але й провів свою монобільшість у Верховну раду, на інше.

Про це голова партії “Слуга народу” нардеп Олександр Корнієнко в інтерв’ю “Українській правді”

Ні, точно ні (не “зробимо їх разом” – ред.). Є кілька сенсів, які ми будемо використовувати, наприклад, “вирішимо це разом” – тобто збільшення доступу до прийняття рішень, народовладдя, – сказав Корнієнко.

Він пояснив, що наразі парламентарі опрацьовують закони з пакету про народовладдя – закон про референдум зараз на другому читанні. Крім того, є пакет про місцеві ініціативи, щоб дати можливість проговорювати людям рішення рад попередньо. Є про відкликання депутата за народною ініціативою.

Також, за словами Корнієнка, “точно буде якесь гасло, пов’язане з конкретними результатами”, яких досягла “Слуга народу”.

Наразі форму цих меседжів ще обговорюють.

Він пояснив, що місцева кампанія відбуватиметься на двох рівнях – на національному і місцевому.  Крім того, у кожному місті буде “своя окрема історія”, мовляв, “хтось буде проти діючого мера боротися, хтось буде проти системи, хтось буде за щось, хтось буде новий, хтось старий”.

Читайте також:

• “Слуга народу” підхопив COVID-19, тепер у Раді складають список контактних осіб

• “Хто, як не Бужанський?”, – депутат скаржиться на “фейкові” борди із своїм зображенням у Києві

• Янукович, Порошенко, Зеленський: як змінювалася довіра до президентів та хто втрачав її найшвидше (опитування)