“Довгих вам сосисок”: Монобанк запустить нову гру у своєму додатку – можна виграти iPhone11

Поділитися:

10 червня у Монобанку з’явиться нова нагорода. Вона називається «Кіт-сосиска» і відкриватиметься по довгому натисненню на Банку. Після цього Кіт перетвориться в змійку, яка їсть українські банки і розбивається об НБУ. П’ять кращих гравців отримають від Монобанку iPhone11.

 

Про це у своєму телеграм-каналі написав співзасновник Монобанку Олег Гороховський.

За тим, що ми робимо з гейміфікацією в нашому додатку спостерігають майже всі адекватні банки в світі. Ми віримо в те, що, додаючи в банк емоції, ми робимо клієнтський досвід таким, що більше запам’ятовується, а банківські сервіси більш доброзичливими. Наші «Нагороди» колекціонують сотні тисяч клієнтів, а в першу гру з ракетою, котами і коронавірусом зіграли вже понад 7 мільйонів разів, – пише Гороховський.

Зараз в monobank можна поповнити “банку” громадської організації «Стратегічна візія», що займається питаннями економічної, інфраструктурної та ментальної післявоєнної відбудови України. Кошти з цієї банки підуть на освітні проекти організації.

Читайте також:

• Як англійські футболісти перестали «жебракувати» за 20 фунтів на тиждень, або Футбольний страйк, який не відбувся

• Українська Banda – найефективніше незалежне рекламне агентство світу за версією Global Effie Index

• Якщо в Україні до 2030 року ВВП виросте в 7 разів, то базовий дохід на особу може складати 2,7 тистисяч доларів – директор економічних програм Ukrainian Institute for the Future