Довіра до влади в Україні падає, бо так у всіх демократичних країнах – Разумков

Поділитися:

Голова Верховної Ради дмитро разумков вважає, що довіра до будь-якої влдаи завжди буде падати, а довіра до українського парламенту іде “трохи негативній кривій”, але про її втрату говорити зарано. Крім того, Разумков переконаний, що монобільшість досі є, вона продовжує працювати, і “останнє голосування тому підтвердження”.

Про це голова парламенту сказав на брифінгу у ВР 20 липня, пише “Українська правда”.

На жаль, довіра до влади завжди буде падати. Завжди. Я не пам’ятаю таких прикладів не лише в історії української влади, але й загалом в історії демократичної влади, щоб було зростання.

Насправді, якщо ми подивимось на українські реалії за діючої влади, то якраз і були позитивні сплески. Якщо ми в загальному подивимось на тренд, то він іде по такій трохи негативній кривій, але я думаю, що говорити про втрату довіри зарано, – сказав Разумков.

Він також наголосив, що Верховна Рада – найбільш відкритий орган, бо все, що в ній відбувається, можна бачити.

При цьому Разумков додав, що парламент складається з великої кількості політичних постатей, які також “створюють інформаційний контент, який не завжди несе позитивний імідж для ВР”.

На думку спікера, з цим треба боротися.

Він також підкреслив, що якщо говорити про спільну роботу всіх гілок влади, “то сьогодні і Офіс президента, і ВР, і Кабмін, працюють у єдиному напрямку, тому що саме це було закладено і в програму дій президента, і в програму дій ВР, саме монобільшості”.

Читайте також:

• “Слуга народу” хоче змінити роботу Ради: готують закон про опозицію

• Відомий прокурор очолив “Батьківщину” в Запорізькій області

• Фракція “Голосу” переходить в опозицію, бо за рік “монобільшість зрадила цінностям, які декларувала”