Дубілет провів онлайн-тренування та розповів як переосмилити бізнес на карантині

Поділитися:

Колишній міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет розповів у своєму телеграм-каналі як риза допомогла по-новому глянути на роботу фітнес-клубу Smartass. Щоб підтримати клуб, співробітники запустили онлайн-тренування (одне з них) провів сам Дубілет. Зараз продажі цих занять приводять стільки ж клієнтів, скільки і в докарантінние часи, а в майбутньому онлайн-проект планують продовжити та навіть вийти з ним на міжнародний ринок.

Гарна ілюстрація, як криза змушує по-новому подивитися на бізнес, на прикладі нашого фітнес-клубу Smartass. Колиоголосили карантин, нас охопила зневіру. До цього Smartass розвивався, як на стероїдах. Планувалося відкриття кількох нових точок. І раптом – повна зупинка. Але потім команда зібралася духом і вирішила так просто не здаватися. Вирішили почати проводити тренування онлайн, – пише Дубілет.

За його словами, спочатку проводили тренування в Zoom і на любительську камеру. Потім, коли пішов зростання, вирішили не економити, поставили професійне висвітлення, зробили хороший звук, переїхали на YouTube для кращої якості.

Правда, з YouTube спочатку вийшла заминка – він майже відразу заблокував канал через музику (йому-то все одно, що ми платимо за ліцензування музики офлайн в Києві). Довелося купувати права на менш хитовую музику.

Вчора я вирішив спробувати себе в якості онлайн тренера сам. Виявилося, що це складніше, ніж бути міністром! Зате онлайн-тренування подивилося більше 5000 чоловік! А займалося з нами паралельно, судячи з підірвав Інстаграму, під тисячу осіб. Було страшенно приємно, адже спорт зараз ой як важливий, – говорить колишній міністр.

Та додає, що самі тренування адаптували. По-перше, зробили їх менш інтенсивними. По-друге, щоб їх можна було проводити в домашніх умовах, без обладнання.

Зараз онлайн-тренування у купує майже стільки ж клієнтів, скільки і в докарантінние часи. Ціна таких занять в 3-4 рази менше, але зате “є хоч якісь гроші, щоб платити співробітникам зарплату”.

“Коли закінчиться карантин, ми розраховуємо продовжувати онлайн-напрям – адже завжди будуть клієнти, які живуть в інших містах або які просто вважають за краще займатися вдома. Граємося в думкою вийти з цим продуктом за межі України. Хто знає, може, коли-небудь онлайн напрямок почне приносити навіть більше грошей, ніж офлайн. Тоді наша історія з карантином точно увійде в підручники по бізнесу”, – зазначається у повідомленні.

Читайте також:

• В Україні запустили додаток для контролю карантину: треба робити селфі та вмикати геолокацію

• Український бізнес втрачає гроші та звільняє людей, кількість вакансій впала майже у два рази

• Компанія, згадана у “плівках Єрмака” розповіла про наслідки скандалу