Дубілет розповів про “найдивніше відрядження в історії людства” та як вірус зробив планету ефективнішою

Поділитися:

Співзасновник Monobank Дмитро Дубілет розповів про “найдивніше відрядження в історії людства”, яке з ним сталося. Дублет літав у Стамбул по великий контракт, але після 5 хвилин спілкування з  CEO компанії зрозумів, що угоди не буде. Зараз співзасновник Моно “проводить по 10 дзвінків на день з власниками і менеджерами банків по всьому світу” (можливо, для запуску проекту на новому ринку) та говорить, що вірус зробив нашу планету трохи ефективнішою.

Свою історію Дмитро Дубілет розповів у своєму телеграм-каналі.

Це було незадовго до запуску монобанк. Я тоді займався консалтингом, і до нас звернувся один турецький банк. Після декількох листів і дзвінків вони запросили мене прилетіти в Стамбул. Контракт міг бути великий, довелося летіти. Спочатку я летів літаком. Потім довго добирався до їхнього офісу через стамбульські пробки. Заходжу в банк, знайомлюся з CEO, починаємо переговори … і вже на 5-й хвилині ми обидва розуміємо, що контракту не буде! Відчував себе дуже нерозумно, – розповів Дубілет.

За його словами, останнім часом він проводить по 10 дзвінків на день з власниками і менеджерами банків по всьому світу – від Сінгапуру до Нігерії, від В’єтнаму до Австралії. Часто ці дзвінки супроводжуються їх коментарем “Що ж, давайте продовжимо на наступному дзвінку. Шкода, через коронавіруса не можемо зустрітися особисто! “.

Красива ілюстрація того, як вірус зробив нашу планету трохи ефективнішою. Якби не він, я б, напевно, вже помер від кількості перельотів, – зазнача співзасновник Моно.

Читайте також:

• Монобанку нарешті відкриє сервіс накопичення “Банка” для усіх користувачів

• У СЕТАМ продають двох собак: їх забрали у господарів за борги

• Тільки у 25% компаній не відчувається жодних змін, – co-founder рекрутингової компанії про ринок праці в ІТ-сфері