5 додатків для смартфона, які допоможуть витрачати менше часу та працювати продуктивніше

Поділитися:

Запорізька компанія MLS group підготувала список додатків та розширень для браузера, які допоможуть контролювати час та працювати продуктивніше.

Список корисних програм MLS group опублікувала на своїй сторінці у Facebook

Додаток RescueTime дає змогу дізнатися на яких сайтах ви проводите найбільше часу та коли. Це дасть змогу виокремити ті сайти, які забирають ваш час та не дають змогу ефективно працювати над поставленим завданням. Результати подаються у вигляді простих та зрозумілих графіків.

StayFocusd – розширення для Google Chrome, яка дає змогу ефективно використати дані, отримані першою програмою. Принцип дії простий: ви створюєте перелік сайтів, які відволікають вас від роботи, обираєте проміжок часу в який ви можете ними користуватися і все. В будь-який інший час, заходячи на ці сайти, ви побачите білий екран з лаконічним надписом «Хіба Ви не маєте працювати?».

Focus Booster – додаток на основі техніки Pomodoro, згідно якої необхідно робити короткі перерви кожні 25 хвилин роботи. Focus Booster нагадує вам про перерви та той час, який потрібно приділяти роботі.

Take a five – додаток для перерв. Ви задаєте тривалість вашої перерви, наприклад 10 хвилин, і вам відкривається розважальний контент. Але рівно через 10 хвилин посилання автоматично закриваються і ви маєте повертатися до роботи.

Forest – ідеальний додаток для тих, хто часто відволікається на мобільний телефон під час роботи. В чому ідея? Ви обираєте вид дерева, яке бажаєте виростити віртуально та встановлюєте проміжок часу, під час якого ви маєте бути зосередженими на завданні. Якщо в цей проміжок часу ви не скористалися телефоном, ваше дерево поступово виростає з маленького саджанця у велике дерево.

Читайте також: 

• Як встигнути все: головні правила тайм-менеджменту

• 5 книг які варто прочитати за версією американського інвестора Ворена Бафіта

• Які навички у своїх працівниках хочуть бачити компанії у 2019 році