Фігурант «справи Марченка» претендує на посаду заступника директора обласного УКБ

Поділитися:

На посаду заступника директора Управління капітального будівництва Запорізької області свою кандидатуру висунув Євген Ващенко. Його декларація оприлюднена в реєстрі декларацій НАЗКА, як претендента на посаду.

Про це пише «Запорізький центр розслідувань».

Ващенко зазначив, що його основним місцем роботи є ТОВ “Строй Лідер”, а ще зарплату за сумісництвом він отримує в “Теплобудімпорті”.

За 2016-2017 роки обидві фірми отримали тендерів в цілому на 95 мільйонів гривень.

З них два підряду на загальну суму 40 мільйонів “Теплобудімпорт” отримав як раз від Департаменту капітального будівництва на реконструкцію обласного музею і системи каналізації в одному з районів області.

Крім того “Строй лідер” за 2017-й, отримав 23 мільйонів. Останній виграний тендер був у травні того ж року, на 9,1 мільйонів гривень на реконструкцію спортивного майданчика при колегіумі №98.

“Теплобудімпорт” належить родині начальника Департаменту культури і туризму Сергію Бєлову. Фірма фігурувала у кримінальній справі про розкрадання бюджетних коштів. При цьому, в матеріалах справи вказувалося, що за версією слідства, директор “Строй лідера” входив до злочинної групи разом з Пустоваровим і братами Марченко.

З огляду на те, що Євген Ващенко значиться директором з липня 2016-го року, слідчі мали на увазі якраз його. Також, в тендерній документації у “Теплобудімпорта” та “Строй лідера” вказувався спільний контактний номер.

Згаданий об’єкт “Строй Лідера”, реконструкція спортмайданчика при коледжі №98, теж вказувався в матеріалах слідства, як місце, де могли відбуватися розкрадання.

Читайте також:

• У Запоріжжі міськвиконком погодив будівництво АЗС поряд з будинками та деревами

• У Мелітополі погодили стіну пам’яті померлому російському музиканту

• Голова запорізької патрульної поліції може отримати службову квартиру у центрі міста