На третю чергу реконструкції парку ім. Гагаріна у Комунарському районі виділять 2,5 мільйони гривень

Поділитися:

КП “Управління капітального будівництва” має намір укласти угоду з ТОВ “Базіс ХХІ” на реконструкцію парку ім. Гагаріна в Комунарському районі Запоріжжя вартістю 2,5 млн грн, повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Про це пише “Наші гроші. Запоріжжя”.

Йдеться про 3 чергу реконструкції. Перелік робіт включає видалення старих зелених насаджень в садіння нових, демонтаж плитки, урн та подібного; реконструкцію арки з бетону, улаштування тротуарів плиткою; встановлення урн, лавок, декоративних арок, тощо.

Перше замовлення на реконструкцію  парку ім. Гагаріна ще у червні 2016 року отримало ТОВ “СфераПлюс” вартістю 5,61 млн. грн. Фірма мала до 2017 року покрити алеї тротуарною плиткою, обладнати новий дитячий майданчик, реконструювати мережі зовнішнього освітлення, озеленити територію, встановити лавки та урни, тощо.

Вже у травні 2018 року 1 і 2 чергу реконструкції замовили ТОВ “Базіс ХХІ” за 2,43 млн грн, а за кілька місяців додаткових робіт на 1,84 млн грн. І ось тепер ще на 2,5 млн грн.

ТОВ “Базіс ХХІ” нині зареєстроване на Олексія Філатова із Запоріжжя. Співзасновником фірми у 2008 році виступив Володимир Зайка, також із Запоріжжя. Останній до недавнього часу володів ТОВ “Компанія Сфераплюс”. В свою чергу, ТОВ “Базіс ХХІ” вказувало на торгах контактним номером телефону 0678840288. Цей же номер на торгах вказує ТОВ “СфераПлюс”. Саме остання фірма “СфераПлюс” отримувала перший підряд не реконструкцію парку ім. Гагаріна у 2016 році.

“СфераПлюс” також займалося реконструкцією пр. Маяковського, через швидкість яких до неї були претензії з боку місцевої влади.

Читайте також:

• Водонапірній башті у Шевченківському районі рекомендували присвоїти статус пам’ятки архітектури. Раніше поряд з нею хотіли звести ТЦ

• Перед «Орбітою» з порушеннями будують розважальний центр замість ковзанки – ЗМІ