Фірма менеджера “запоріжсталівського” підрядника отримала замовлень від мерії на 34 мільйона

Поділитися:

ТОВ “Будрезерв 2011” з 2016 року отримало підрядів в структурі Запорізької міської ради на суму 33,45 млн грн. Відповідна інформація міститься у системі електронних закупівель “Прозоро” та віснику державних закупівель.

Про це пише “Наші гроші. Запоріжжя”.

ТОВ “Будрезерв 2011” володіє Людмила Охрименко. Директор – Олексій Охрименко. Останній був директором ТОВ “Девелопмент енд констракшн”. Ця фірма, як повідомляли раніше “Наші гроші. Запоріжжя”, відноситься до сфери впливу комбінату “Запоріжсталь”.

Так, фірма сама на тендери подавала документи про досвід виконання робіт саме для “Запоріжсталі”, її менеджмент був задіяний в інших фірмах, які співпрацювали з комбінатом; також фірма була зареєстрована за однією адресою з іншими підрядниками “Запоріжсталі”, тощо.Фірма зареєстрована ще у 2011 році. Але перші підряди почала отримувати лише у 2016 році.

Всі без виключення в структурі Запорізької міськради: 32,97 млн грн від КП “Управління капітального будівництва” та 0,47 млн грн – від Районної адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району (повний перелік підрядів у таблиці нижче).

При цьому, Охрименко два місяці назад в публікаціях виступав як представник “Девелопмент енд констракшн” і його ж видно в сюжеті “Телеканалу Z” кілька днів назад з проспекту Маяковського, роботи на якому проводить саме “Девелопмент енд констракшн”.

Читайте також:

• Запорізьке Управління поліції охорони купило дві Skoda на 826 тисяч гривень

• Запорізький аеропорт готують до передачі Ахметову – депутат Запорізької міськради

• Запорізька міська рада для власних потреб купить 6 Toyota Corolla за майже 3 мільйона