З 1 лютого 2020 почне працювати програма дешевих кредитів для бізнесу

Поділитися:
Програму здешевлення кредитів для власного бізнесу «Повертайся і залишайся», яку напередодні анонсував президент України Володимир Зеленсткий, запустять з 1 лютого 2020 року.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, пише “Громадське”.

Подати заявку на програму можна вже нині за посиланням. Зазначимо, що станом на ранок 5 грудня таких заявок було подано вже понад 1000, зокрема 641 заявку подали підприємці, які вже мають бізнес та 438 заявок ті, хто хочуть його відкрити.

Зазначимо, що в межах цієї програми українці зможуть отримати до 1,5 мільйона гривень на 5 років за 5-9% річних. Такі кредитні ставки мають стимулювати українців відкривати новий бізнес та створювати нові робочі місця замість того, аби емігрувати закордон.

«Для участі знадобиться бізнес-план, позитивна фінансово-кредитна репутація та платіжна дисципліна. Стартапи зможуть брати участь лише від початку своєї діяльності, а діючий бізнес — лише той, що працює мінімум 12 місяців», — повідомив Гончарук.

В уряді також повідомили, що однією з умов участі у програмі дешевих кредитів є те, що позичальник повинен вкласти у свою справу чи проєкт 20% коштів від його загальної вартості. Іншими словами, держава видає кредит на 80% загальної потреби позичальника у коштах для бізнесу.

«Сфери діяльності — різні: енергетика, освіта, охорона здоров’я, транспорт, виробництво, спорт, розваги чи будь-які інші послуги. Абсолютно кожен українець має право на підтримку від держави», — додав голова уряду.

Що було раніше:

3 грудня президент Володимир Зеленський анонсував державну програму “Повертайся та залишайся” яка має на меті повернути українців з-за кордону, перший етап: можливість отримати доступні кредити на власну справу.

Читайте також:

• Кабінет міністрів звільнив 6 топ-чиновників за одне засідання

• В Україні тепер можна переказувати гроші через Viber

• “Нова пошта” прийматиме вторсировину у віділеннях 6 міст