Фірма з орбіти “Мотор Січі” поставить на 250 тисяч крісла для запорізьких трамваїв

Поділитися:

“Запоріжелектротранс” оголосило тендер на купівлю 120 сидінь для трамвайних вагонів. На них планують витратити 250 тисяч гривень.

Про це повідомляється в системі електронних закупок «Prozorro», пише 061.

Комунальники зазначили, що хочуть крісла з сучасним дизайном, високою міцністю і антивандальними характеристиками. Серед основних вимог – сидіння без видимих ​​кріплень, з товщиною настилу 10-30 м. Жорсткість матеріалу повинна бути не менше 16г, зі збереженням цього показника в межах 30% при температурі + 40º С до – 40º С.

У тендерній документації також прописано, що матеріали, які застосовуються для виготовлення сидінь, не повинні містити отруйних (токсичних компонентів), а також впливати на колір поверхні (одягу, шкіри пасажирів), з якої контактують ті чи інші деталі сидіння при нормальній експлуатації.

На конкурс подали свої пропозиції тільки дві фірми – київська «Виробнича компанія«Пластик плюс» і запорізька «Співдружність Авіа Строй». Тендерний комітет відхилив дешевшу пропозицію киян, аргументуючи це «технічними причинами» і оприлюднив повідомлення про готовність підписати догів з фірмою «Співдружність Авіа Строй».

Фірма зареєстрована в рівних частках на підприємця Андрія Харченка, Володимира Степаненка та Володимира Храпача. Раніше у власниках значилася дружина Богуслаєва Олена Серафимівна (про це вказував і Богуслаєв в своїх попередніх е-деклараціях) і син заступника голови ради директорів «Мотор Січі» Кирило Березовський. У документації з підтвердженням виконання аналогічних договорів фірма вказала три підряди для АТ “Мотор Січ”.

Читайте також:

• Прихована імперія «Мотор Січі» та будиночок на Волзькій

• Новий «Золотий офіс» для Запоріжжя?

• “Мотор Січ” може потрапити під антиросійські санкції США – АМКУ