Фірма запорізького нардепа Кальцева погодила будівництво 13-поверхівки поруч з “Дубовкою”

Поділитися:

Компанія запорізького нардепа Володимира Кальцева “Запоріжресурспроект” отримала містобудівні умови та обмеження на ділянку по вулиці Глісерна. Та можуть збудувати багатоповерхівку на 13-14 поверхів.

Документ оприлюднено в реєстрі МБУТО на сайті міської ради під номером №446, пише “Запорізький центр розслідувань”.

Це ділянка площею в 0,5 гектара, в кінці Вулиці Глісерної, поруч з річковим портом. Судячи з даних МБУТО, там хочуть побудувати висотку приблизно в 13-14 поверхів (максимальна висота – 42 метри), і будувати її будуть «попід’їздно», одна черга будівництва – один під’їзд.

Планована щільність населення при цьому складе граничну для цього мікрорайону – 450 людей на гектар. Найближча допустима відстань до вже існуючого будинку – 20 метрів.

До проходження в парламент за списками ОПЗЖ прямим бенефіціаром «Запорожресурспроекта» через кіпрські офшори було вказано Володимира Кальцева. Після того, як він став нардепом, офшори переоформили на його матір Євгенію Петрівну.

У серпні 2019 міськрада продовжила «Запорожресурспроекту» оренду цієї ділянки, після того, як прокуратура програла в апеляційній інстанції повернення цієї ділянки. Півроку тому інша фірма Володимира Кальцева «Статус-капітал» отримала містобудівні умови і обмеження на будівництво житлового комплексу в 25 поверхів поруч з каскадом «Веселка», але будівництво так і не почалося.

Судячи з усього, МБУТО отримують перед підготовкою ділянки до продажу (опосередковано, через продаж корпоративних прав на фірму-орендаря), – пишуть журналісти “ЗЦР”

Читайте також:

• Стало відомо як Кабмін пропонував Раді “порізати” фінансування міністерств

• Американський мільярдер Алекс Ровт подав до суду на депутата Олександра Дубінського та «1+1»

• Кредит беруть “під коронавірус”, а використають для виборів, – запорізький депутат