Forbes опублікував рейтинг «30 до 30»: у списку четверо українців

Поділитися:

Видання Forbes Європа вже п’ятий рік публікує рейтинг «30 до 30». У нього потрапляють інноватори і лідери у віці до 30 років, які змінюють свої галузі. В цьому році в рейтингу виявилося відразу четверо українців.

Про це пише “Вектор”.

Щоб вибрати кращих, редакція Forbes перевірила тисячі кандидатур і опитала експертів. В результаті видання відібрало 300 візіонерів з 32 країн Європи. Їх розділили на 10 категорій.

У категорію «Технології» потрапили засновники сервісу Allset Стас Матвієнко і Ганна Поліщук. Їх платформа дозволяє замовити і оплатити їжу в ресторані заздалегідь, щоб заощадити час. Компанія працює в більш ніж 2500 закладів в 12 містах США.

У цю ж категорію потрапила засновниця і CEO стартапа BetterMe Вікторія Ріпа. Її компанія створює фітнес-додатки, які допомагають підтримувати фізичну форму і відслідковувати прогрес у тренуваннях. У додатків BetterMe понад 50 мільйонів установок і 400 000 платних підписок.

У категорію «Розваги» увійшла українська реп-виконавиця alyona alyona (Олена Савраненко). У Forbes підкреслили, що вона відкриває український реп світу і є одним з кращих артистів нашої країни.

Читайте також:

• Рада ухвалила закон про ідтримку підприємців в умовах карантину: що ним передбачено

• Рада призначила Ірину Венедиктову генпрокурором, до цього вона очолювала ДБР

• Російський суд заарештував колишнього українського нардепа, бо той кидав яйця у посольство РФ