Alyona Alyona та Оля Полякова мітингували під Кабмін проти заборони концертів

Поділитися:

Біля будівлі Кабінету міністрів проходить мітинг представників музичної індустрії в знак протесту проти рішень уряду про часткову заборону на проведення концертів організаторами, у яких відповідний класифікатор видів економічної діяльності не є основним.

Про це з місця події повідомляє кореспондент “Інтерфакс-Україна”, пише “Українська правда”.

Станом на 11:30 четверга біля будівлі уряду зібралося понад 100 чоловік. Серед присутніх: виконавиці Alyona Alyona і Аліна Паш, шоумен Андрій Джеджула, співачка Ольга Полякова, а також ряд інших артистів і представників музичної індустрії.


В руках у протестувальників плакати: “Нас не чують”, “Карайте винних, а не всіх підряд”, “Ми проти дискримінації”, “Кабмін, не порушуй конституцію”.

 

Мітингувальники виступають проти встановлення вибіркових карантинних обмежень та дискримінації організаторів концертів та вимагають швидкої розробки державної політики, яка врятує музичну індустрію під час повної зупинки.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Оля Полякова (@polyakovamusic)

Серед іншого, учасники протесту вимагають від прем’єр-міністра України Дениса Шмигаль створити робочу групу за участю представників музичної індустрії з одного боку і МОЗ, Мінкультури і МВС з іншого для спільної розробки програми виходу з кризи.