Гончарук написав заяву про відставку: щоб не сумнівалися у повазі до Зеленського

Поділитися:

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук написав заяву про відставку та передав її президенту. Таке рішення Гончарук прийняв щоб “забрати сумніви” про повагу уряду до очільника держави.

Про заяву та причини свого рішення Олексій Гончарук написав на своїй сторінці у фейсбуці.

За словами прем’єра, в останні дні розгортаються події навколо злитих в мережу файлів, змонтованих з фрагментів записів нарад в Уряді, а їх зміст штучно створює уявлення, ніби  урядовці на поважають Президента, який є їхнім “політичним лідером”.

Також Гончарук додав, що багатьом групам впливу, які прагнуть отримати доступ до фінансових потоків вигідно, щоб так виглядало. Але, за його словами, це не правда.

Я прийшов на посаду — виконувати програму Президента. Він є для мене взірцем відвертості та порядності. Проте, щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до Президента, я написав заяву про відставку та передав її Президенту з правом внесення в Парламент. Він – людина, якій українці висловили безпрецедентну довіру. І він має повне право оцінювати єфективність кожного члена своєї команди, що змінює країну, – йдеться у повідомленні.

Інформацію про заяву Гончарука, зокрема, підтвердили і у офісі президента.

Президент України отримав подане Прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком прохання про відставку. Глава держави розгляне зазначену заяву. Про результати розгляду Офіс Президента України повідомить окремо, – йдеться у повідомленні у ОП у фейсбуціі.

Що було раніше:

У Мережі та ЗМІ поширили інформацію щодо нібито прослуховування прем’єр-міністра Олексія Гончарука: на аудіозаписах держслужбовець зокрема начебто визнає, що він та президент Володимир Зеленський не є компетентними в економічних питаннях.

Народний депутат та п’ятий президент України Петро Порошенко та його політична сила не долучатимуться до “атаки” на Олексія Гончарука, а до ймовірного прослуховування можуть бути причетні “неукраїнські сили” та “відомий олігарх” через націоналізацію “відомого банку”.

Читайте також:

• “Хай повертаються у свої 95-ті квартали”: Тимошенко висловилася за зміну влади

• Особисті дані та резюме бажаючих працювати чиновниками знаходились у відкритому доступі

• Сам Гончарук свої розмови і «злив»?