Гончарук назвав звільнення голови Держекоінспекції “чисткою антикорупціонерів з влади”

Поділитися:

Рішення Уряду звільнити в.о. голови Державної екологічної інспекції України Єгора Фірсова виглядає “черговим тривожним сигналом” бо інспекція роками використовувалася для “відмивання” тіньових потоків, а Фірсов разом з командою “задав новий вектор роботи у напрямку захисту довкілля”.

Про це у своєму телеграм-каналі написав колишній Прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Вчора Кабмін звільнив в.о. голови Державної екологічної інспекції України Єгора Фірсова. Поряд з останніми гучними кадровими рішеннями це виглядає черговим тривожним сигналом. Антикорупціонерів продовжують “вичищати” з влади, – йдеться у повідомленні.

За словами Гончарука, Державна екологічна інспекція роками використовувалася для “відмивання” тіньових потоків та була годівницею для корупціонерів, а Єгор Фірсов разом з командою “задав новий вектор роботи у напрямку захисту довкілля”.

“На шляху змін не можна робити крок уперед і два кроки назад. У нашої команди була нульова толерантість до схем, відкатів та корупції. Припускаю, що останні кадрові призначення у владі призведуть до відновлення старих схем. На превеликий жаль, такий ризик існує”, – пише Гончарук.

Читайте також:

• “Слуга народу”, якого вигнали з фракції, подав до суду проти Разумкова та Гетманцева через “антиколомойський” закон

• Колишній Генпрокурор вважає кримінальні провадження проти Порошенка безперспективними

• Рада підтримала в цілому “антиколомойський” закон: за проголосували 270 депутатів