Гончарук збирається лишитися у політиці, але чи формуватиме він нову політичну партію – говорити рано

Поділитися:

Колишній прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявляє, що «точно залишається» у публічній політиці. Щодо того, чи формуватиме він нову політичну силу, Гончарук зауважив, що про це «рано говорити».

Він сказав про це в інтерв’ю “Радіо Свобода”, відповідаючи на питання щодо своєї подальшої кар’єри.

Я – передовсім громадянин України. Я продовжую активно цікавитися тим, що відбувається в публічній політиці. Я точно залишаюся у публічній політиці… Десятки людей, які працювали з нами в уряді – всі ми залишаємося командою в широкому сенсі слова. Я кожного дня спілкуюся з багатьма колегами з багатьох дуже сфер. Я думаю, що ми з цим середовищем точно залишимося в тому числі на політичній карті, – сказав Гончарук.

 

«Як тільки у нас будуть якісь деталі, чітке розуміння, ми про це скажемо. Зараз я говорив би про суть, про майбутнє. Це важливо. Важливо розуміти, що може бути в країні. А може бути добре», – сказав він розповідаючи про можливість формування власної політичної сили.

Гончарук також заявив, що ще не ухвалював рішення про можливу участь у місцевих виборах, запланованих на осінь.

Читайте також:

• Для Саакашвілі знайшли нову посаду, її, начебто, ініціював президент

• Є ризик “клонування” центрів адмінпослуг, просто під іншим брендом, – підприємці про анонсовані Мінцифрою консалтинг-зони

• Новим очільником податкової став Олексій Любченко: що про нього відомо