Google виділив 340 мільйонів доларів для підтримки бізнесу (і в Україні також) – хто зможе отримати

Поділитися:

17 червня гугл повідомив, що планує нарахувати додаткові кошти у рекламні кабінети своїх клієнтів, що представляють малий та середній бізнес. Наприкінці цього гроші на рекламу будуть нараховані в Австралії, Великобританії, Німеччини, Індії, Іспанії, Італії, Китаї, Новій Зеландії, США, на Тайвані та в Україні. Загальний бюджет програми складає 340 мільйонів доларів.

Про це повідомляє служба підтримки Гугл.

Ми нарахуємо таким компаніям кошти на оплату реклами на всіх платформах Google – для цієї мети ми виділили 340 млн доларів США. Кошти можна буде використовувати до кінця 2020 року. Це лише частина взятих нами на себе зобов’язань по підтримці малого і середнього бізнесу, міністерств охорони здоров’я, медичних організацій та їх працівників під час боротьби з пандемією, – йдеться у повідомленні.

Хто може отримати кошти на рекламу?

Кошти на рекламу надаються компаніям малого і середнього бізнесу по всьому світу, які платили за розміщення оголошень в обліковий запис Google Реклами (безпосередньо або через зовнішнього партнера) протягом 10 місяців з 12 в 2019 році, а також в січні і / або лютому цього року, і дотримуються інших правил компанії.

Як визначають компанії малого та середнього бізнесу?

У нас є міжнародна команда, спеціально створена для консультування і підтримки потреб малого та середнього бізнесу по всьому світу. Ми допомагаємо як місцевим магазинам, так і компаніям з сотнями співробітників і безліччю офісів в різних країнах.

Яка сума буде нарахована?

Розмір виділених коштів може варіюватися і залежить від попередніх витрат в Google Рекламі, країни виставлення рахунку та валюти облікового запису. Однак він не буде перевищувати 1000 доларів або еквівалента в місцевій валюті. Кожен клієнт отримає кошти один раз.

Ми пропонуємо компаніям малого бізнесу кошти на рекламу, щоб підтримати їх і допомогти їм взаємодіяти з клієнтами. Кожен клієнт зможе отримати кошти лише один раз, навіть якщо він розміщує рекламу в декількох акаунтах або в декількох типах кампаній в рамках одного аккаунта.

Як будуть використовуватися кошти на рекламу?

Ці кошти призначені тільки для майбутніх витрат в Google Рекламі. Їх не можна застосовувати до минулих витрат, за які виставлені рахунки, і до поточних витрат. Кошти можна буде використовувати для реклами на всіх платформах Google, включаючи пошукову та Медійну мережу, YouTube і всі типи кампаній.

Надані Google кошти будуть доступні до 31 грудня 2020 року. Потім ми видалимо їх невикористаний залишок, – зазначають у підтримці.

Читайте також:

• TikTok Олега Ляшка: що там відбувається, що можна подивитися, чи варто підписуватися

• Монобанк зробить режим “Інкогніто” на додатках для на Android

• “Нова пошта” почала використовувати робовізки: вони можуть тягти тисячу кілограмів вантажу