Ініційоване Зеленським опитування проходить у 55% дільниць по всій Україні – “Опора”

Поділитися:

Всенародне опитування, ініційоване президентом України Володимиром Зеленським, проходить біля 55% виборчих дільниць по всій Україні, а майже на половині дільниць волонтери, які його проводять, не працюють, повідомляє “Інтерфакс-Україна” з посиланням на голову правління Громадянської мережі “Опора” Ольгу Айвазовську.

“Громадянська мережа “Опора” досліджувала, у якої кількості дільниць присутні інтерв’юери, які проводять опитування від президента. Станом на цю годину на близько 55% дільниць вони є, 45% – ні. Похибка національного дослідження – 4%”, – написала Айвазовська у Facebook у неділю вдень.

При цьому, за її словами, на півдні країни охоплення дільниць волонтерами набагато і набагато нижче – на заході. “Найбільша кількість дільниць вкрита на півдні – 78,65%, найменше на заході –37,81%, центр – 55,79%, схід – 56,87%”, – написала Айвазовська.

Як повідомлялося, 13 жовтня президент Зеленський оголосив про проведення в Україні в день голосування на місцевих виборах 25 жовтня всенародного опитування, на якому громадянам буде запропоновано відповісти на п’ять запитань: чи треба запроваджувати в країні довічне ув’язнення за корупцію в особливо великих розмірах; чи підтримують вони створення на Донбасі вільної економічної зони; чи підтримують вони скорочення чисельного складу Верховної Ради із 450 до 300 народних депутатів, легалізацію медичного канабісу та порушення на міжнародному рівні питання про використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом.

Як і заплановано, опитування проводять біля дільниць, на яких проходять місцеві вибори, волонтери, з якими укладаються цивільно-правові угоди підряду.