Кабмін хоче знайти у “Нафтогазу” додаткові 30 мільярдів прибутків – ЗМІ

Поділитися:

У середу на засідання Уряду буде винесено проект розпорядження суть якого полягає у ревізії НАК “Нафтогаз” та всіх дочірніх підприємств. У Нафтогазі планують знайти додатково до 30 мільярдів гривень прибутку.

Копія проекту розпорядження є у розпорядженні редакції видання “Український капітал”.

Держаудитслужбі (Офісу фінансового контролю) провести ревізію фінансово-господарської діяльності АТ НАК “Нафтогаз України”, в тому числі дослідити питання виконання показників фінансового плану за 2019 рік, дотримання застосування стандартів бухгалтерського обліку (міжнародних стандартів при складанні річної фінансової звітності Товариства, зокрема формування витрат, амортизаційних відрахувань, втрат від участі в капіталі, визначення фінансового результату, а також достовірності фінансової та податкової звітності, із залученням співробітників Державної податкової служби – йдеться у проекті.

Зазначається, що “Нафтогаз” має забезпечити доступ до всіх необхідних докуменнтів, ревізія стосуватиметься не тільки “Нафтогазу”, а й усіх дочок, зокрема “Укргазвидобування”, Укрнафти”, АТ “Укртрансгаз, АТ “Укртранснафта” та інших.

Читайте також:

• Нардеп “Слуги народу” Лерос написав до НАБУ заяву про корупцію на 25,5 мільярдів

• Колишній менеджмент здійснив рейдерське захоплення державного стратегічного підприємства – Фонд держмайна

• В Україні без роботи близько 2,8 мільйонів людей, це найбільше за 15 років – ТПП