“Якщо він не попуститься, його скоро в уряді не буде”, – один з міністрів про голову МОЗ Степанова

Поділитися:

Очільника МОЗ Максима Степанова отримав посаду за результатами “мозкового штурму на Банковій”. Через пандемію коронавірусу за досить короткий термін часу Степанов став дуже медійним, інші міністри підозрюють, що Степанов “уже себе бачить прем’єром”.

Про це йдеться у публікації “Української правди”.

Після того, як з уряду звільнили Іллю Ємця, який “втомив колег нездоровим бажанням ввести надзвичайний стан”, на посаду голови МОЗ була потрібна людина, яка зможе систематизувати роботу міністерства. В ОПУ вибрали Степанова як менеджера з досвідом, – йдеться у публікації.

Неправда, що його привів Аваков. З Палицею у них були стосунки, але ми перевірили, що бізнесів у них спільних не було ніколи. Кандидатура Степанова народилася у ході мозкового штурму на Банковій, – пояснило джерело в Кабміні ситуацію з міністром.

Через пандемію коронавірусу за досить короткий термін часу Степанов став дуже медійним: кожного дня він дає брифінги щодо захворюваності на COVID-19, регулярно дає великі інтерв’ю та бере участь у найбільших ток-шоу. Щоправда, впізнаваність не додає йому популярності через регулярні скандали на кшталт історії із закупівлями костюмів для захисту лікарів.

“У нього працює група піарників, які міряють йому згадки у ЗМІ, щоб його було найбільше серед всіх членів Кабміну. Він уже себе бачить прем’єром”, – говорить один із топ-урядовців.

Деякі міністри навіть підозрюють Степанова у тому, що він мітить у крісло Шмигаля.

У міністра охорони здоров’я запаморочення від успіху. Він відчуває себе медіазіркою. Степанов ставить себе перед нами занадто високо, і якщо він не попуститься, його скоро в уряді не буде, – додає один із важковаговиків діючого Кабміну.

Зухвалість міністра дратує і Офіс президента, адже на одній із нарад по боротьбі з коронавірусом Степанов почав сперечатися із Зеленським, мовляв президент не розуміє, про що говорить.

Втім, історія із запуском метро у Києві, коли Степанов за пару годин зробив діаметрально протилежні прогнози щодо пом’якшення карантину у столиці, показує, що із думкою міністра не рахуються, – йдеться у публікації.

Читайте також:

• “Слуги народу” хочуть щоб Шмигаль пояснив чому Яценюк їздить з міністрами

• Олігарх та власник агроходингу Косюк не купуватиме землю дорожче 2 тисяч доларів за гектар: “занадто перебільшили свою цінність”

• Мін’юст планує “ревізію” люстрації: створять комісію, що розглядатиме заяви люстрованих